Методична тема та основні завдання у 2020/2021 н.р.

«Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку як умова становлення гідного громадянина України».

Річні завдання:

1. Вдосконалення роботи щодо впливу художньо-мовленнєвої діяльності на всебічний розвиток і формування мовленнєвої компетенції дошкільників.

2. Оптимізація освітньої роботи з формування життєвої компетентності дошкільників засобами LEGO – технології.

3. Розвиток у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я і мотивації щодо здорового способу життя, дотримання гармонійних, доброзичливих взаємин між усіма суб’єктами освітнього процесу: педагогами, дітьми та батьками вихованців

Пріоритетні завдання КЗ "ДНЗ №143" як школи сприяння здоров'ю:

1. Удосконалювати у дітей практичні знання і навички щодо здоров’я - зберігаючої компетентності з використанням інноваційних технологій.

2. Формувати соціальну компетентність дошкільників, шляхом використання ігротерапії.

3. Удосконалювати форми, методи і прийоми морально - правового виховання як складової гуманістичного розвитку з використанням спадщини В.О. Сухомлинського.

У закладі дошкільної освіти створені умови для повноцінного розвитку дітей дошкільного віку, приміщення в КЗ "ДНЗ № 143" відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, естетично оформлені. В закладі створена система фізкультурно-оздоровчої роботи. Здійснюється комплекс заходів, направлених на зміцнення здоров’я та фізичного розвитку малят, впродовж року працює басейн, заняття з фізичної культури проводяться в спортивній залі, розваги та свята проводяться в музичній залі, загартовуючі заходи проводяться в «сухій залі», купання в басейні. Колектив проводить кваліфіковану роботу по зміцненню і збереженню психічного і фізичного здоров’я дітей.

Обов’язковими фізкультурно-оздоровчими заходами

в КЗ "ДНЗ №143" є:

• дотримання режиму дня;

• гігієнічні чинники;

• ранкова гімнастика;

• заняття з фізичної культури та плавання;

• фізкультурні хвилинки, паузи під час навчального процесу;

• Дні здоров’я;

• гімнастика пробудження;

• розваги, свята;

• пішохідні переходи;

• режим харчування;

• індивідуальна робота з фізичного виховання.