Методична тема та основні завдання у 2023/2024 н.р.

«Створення сучасного освітнього простору у закладі для забезпечення потреби дітей у якісній освіті та потреби педагогів у розвитку власної професійної компетентності» та направити свою діяльність у 2023/2024 навчальному році на виконання наступних основних завдань:

1.Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку.

2.Продовжувати формувати розмовне мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій, розвитку зв'язного мовлення, прозових та поетичних творів сучасних авторів; акцентувати увагу на підвищенні рівня культури українського мовлення дошкільників.

3.Створення безпечних умов для всебічного розвитку дошкільника.

4.Гра, як природний ресурс дитини для подолання кризових ситуацій.

Завдання на оздоровчий період

1.Забезпечення оптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров′я дітей в літку, використовуючи сучасні методи оздоровчо–розвивального напрямку та різноманітну дитячу діяльність.

2.Охопити системним оздоровленням і загартуванням дітей дошкільного віку шляхом введення гнучкого рухового режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі (соки, вітаміннічаї, овочеві салати).

3.Активізувати взаємодію педагогів і батьків з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах спеціального дошкільного закладу та родини в літку.