Наші музичні керівники:

Морозова Тетяна Євгенівна

кваліфікаційна категорія "спеціаліст першої категорії"

Завдяки творчій праці музичного керівника у КЗ "ДНЗ №143" завжди проходять яскраві та веселі свята, музичні розваги, а кожне музичне заняття переносить вихованців у чарівний світ музики, танців та пісень і дарує дітям позитивні емоції. Про щорічні свята, що проводяться у нашому закладі, інформацію можна знайти у розділі "Фотогалерея " ви зможете побачити фото з різних заходів, підготованих нашими музичними керівниками.

/Files/images/романова муз. зан..jpg

Мета музичного виховання в КЗ "ДНЗ №143":

♦виховання шляхетної людини шляхом впливу музичного мистецтва;

♦формування інтересів, потреб, здібностей, естетичного відношення до музики.

Завдання музичного виховання:

♦ Виховувати інтерес до музики

♦ Збагачувати музичні враження дітей, ознайомлюючи їх з різними музичними творами.

♦ Знайомити дітей з елементарними музичними поняттями, навчати простим практичним навичкам у всіх видах музичної діяльності, щирості, природності та виразності виконання музичних творів. Розвивати емоційний відгук, сенсорні здатності і ладотональний слух, почуття ритму, формувати співочий апарат та виразність рухів.

♦ Створювати творчу активність під час музичних занять.

♦ Формувати самостійність, ініціативу, прагнення застосовувати вивчений репертуар у повсякденному житті, музикувати, співати й танцювати.

♦ Сприяти виникненню та прояву музичного смаку на основі отриманих вражень і уявлень про музику.