Каша для імунітету

/Files/images/pitanie-serdze_490_310.jpg

Дитинство сучасного підростаючого покоління зовсім не схоже на наше з вами: у нас були «живі» ігри у дворі, батьки годували нас кашами, а на літо відправляли до бабусі в село. Нинішні діти грають у віртуальні ігри і люблять чіпси, гамбургери і Колу. А в село взагалі їхати відмовляються тому, що там немає комп'ютера і Інтернету.

Неправильне живлення і малорухливий спосіб життя приводить до ослабіння імунітету дітей, що може привести до хронічних захворювань в майбутньому. І якщо Ви хочете, щоб ваше дитя було здоровим зараз і зберегло своє здоров'я на далекі роки, робити заходи потрібно сю хвилину.

Звичайно, всі ми ще в школі учили, що для підтримки здоров'я і зміцнення імунітету потрібні заняття спортом, гартування, прогулянки на свіжому повітрі, міцний і здоровий сон, правильне харчування і так далі. І само собою, що екологію в країні Ви не зміните ради свого чада. Але! Ви маєте можливість виростити здорового маляти, вибираючи найкорисніші продукти для його живлення!

Одним з основних продуктів в дитячому харчуванні виступають каші. Вони містять природний комплекс білків, вуглеводів, вітамінів і мінералів, які необхідні організму людини в будь-якому віці, але особливо в дитинстві. Дитячий організм інтенсивно зростає і розвивається, тому потребує постійного поповнення запасів корисних речовин. Всіма улюблені солодощі і гамбургери не здатні задовольнити потребу організму в цих речовинах. Тому із-за неправильного раціону живлення діти часто хворіють.

Виправити таку ситуацію дуже легко – варто звести до мінімуму всю магазинну смакоту і зробити упор в раціоні живлення на каші. Це не просто корисно, але і дуже смачно! Адже рецептів приготування каш існує незліченна кількість. Приготована на молоці, приправлена свіжими фруктами, ароматна і красива каша викличе апетит навіть у найвередливіших діток.

Самою кращою для піднімання імунітету виступає кукурудзяна каша. Вона містить рекордну кількість антиоксидантів, стимулюючих імунітет. Включаючи в раціон живлення дитяти блюда з кукурудзяною крупою, у Вас не буде необхідності додатково купувати спеціальні комплекси для піднімання імунітету – кукурудзяна каша їх повноцінно замінить.

Гречка – це найпопулярніша крупа, яку люблять і дорослі, і діти. Вона не просто смачна, але і дуже корисна. Вітаміни групи В, Е і РР, кальцій, магній, залізо, цинк і фосфор подарує Вашому маляті на перший погляд така проста гречана кашка.

Пшенична каша також не відстає від інших за змістом корисних речовин. По своїх властивостях вона дуже живильна і є прекрасним джерелом енергії. А корисні вітаміни і мінерали пшеничної каші сприяють повноцінному зростанню і розвитку організму дитяти.

Пшоняна каша – це джерело коштовних незамінних амінокислот, які беруть участь у всіх життєво важливих процесах в організмі. Лікарки і дієтологи радять вживати блюда з пшона як мінімум один раз в тиждень дорослим, і двічі в тиждень – дітям.

Манна каша – це класичний варіант дитячої каші, адже вона дуже ніжна і смачна. До того теж містить вітаміни В1, В6, В9, Е. І в той же час манна каша легко засвоюється організмом.

І найважливіше в живленні Вашого дитяти – це лише якісні продукти. Адже від цього залежить його здоров'я!

Вибираючи крупи для приготування каш, дуже поважно переконатися в тому, що ця каша, по-перше, буде смачною, а по-друге, принесе Вашому дитяті максимум користі.