Закон України Про внесення змін до Закону України ''Про інформацію''Докладніше

Закон України ''Про доступ до публічної інформації"Докладніше

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 547/2011 ''Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації''Докладніше

Публічна інформація– відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.
Конфіденційна інформація- інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб’єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов.
Таємна інформація- інформація, розголошення якої може завдати шкоди особі, суспільству і державі. Таємною визнається інформація, яка містить державну, професійну, банківську таємницю, таємницю слідства та іншу передбачену законом таємницю.
Службова інформація- міститься у документах суб’єктів владних повноважень, що становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій органами державної влади, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

Запит на інформацію (зразок )

Відповідальний за забезпечення доступу до публічної інформації по Комунальному закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 143 комбінованого типу Харківської міської ради» – Cушенцова М.В., вихователь-методист


Вул. Пермська, 21, тел.(057)370-20-82

Кiлькiсть переглядiв: 565